Dlaczego ikona to dobry pomysł na prezent?

Zastanawiasz się jaki dać prezent, który zostanie z obdarowanym na zawsze? Który będzie pamiątką na całe życie? Prezent trwały, wartościowy i piękny?

Odpowiedź jest prosta – PODARUJ IKONĘ! To wyjątkowy upominek, który z pewnością wzbudzi wiele emocji i zachwytu.

Oto lista 5 powodów, dlaczego ikona to najlepszy prezent, jaki możesz dać:

1. Przede wszystkim to wyraz jak ważna jest dla nas osoba, którą chcemy obdarować ikoną. Decydując się na zakup ikony inwestujemy nie tylko nasze pieniądze, ale przede wszystkim pragniemy przekazać wartości duchowe, głęboką symbolikę przypominającą o obecności Boga w każdym momencie i każdym aspekcie życia. Każda ikona posiada swoje znaczenie, opowieść i przekaz. Podarowanie ikony to symboliczny gest, którym możemy wyrazić nasze uczucia, życzenia czy wdzięczność. Także my sami możemy obdarować siebie ikoną, aby skierować nasze myśli ku Bogu, modlitwie, przez zatrzymanie i spojrzenie na ikonę w domu skłonić się ku refleksji, wyciszeniu, medytacji. Ikony to także wyjątkowe i piękne dzieła sztuki

2. Wzbudza pozytywne emocje – obcowanie z ikonami wpływa na nasze samopoczucie i psychikę. Patrzenie na ikony może łagodzić stres, poprawiać nastrój i wzmacniać poczucie spokoju. Dlatego prezentując ikonę, przekazujemy nie tylko piękno, ale również dobroć i troskę o drugiego człowieka.

3. Rewelacyjna dekoracja. Nie ma nic piękniejszego niż elegancki wystrój wnętrza, który wzbogaca przestrzeń i tworzy niepowtarzalny klimat. Podarowanie ikony to doskonały sposób na ozdobienie domu. Odpowiednio dobrana ikona stanie się nie tylko ozdobą, ale również wyrazem naszych gustów i wartości.

4. Wyjątkowy prezent na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy są to urodziny, chrzciny, bierzmowanie, I Komunia Święta, ślub, rocznica itd. czy też chcemy podziękować komuś za pomoc, za obecność w naszym życiu – ikona będzie idealnym prezentem. Dzięki bogactwu różnych motywów i wzorów, możemy znaleźć taką, która pasuje do konkretnej osoby i sytuacji.

5. Wieczna pamiątka. Ikony to dzieła sztuki, które przetrwają wiele pokoleń. Podarowana ikona stanie się pamiątką, która będzie przypominać o naszej miłości, szacunku czy bliskości przez lata. To dar, który zostanie zapamiętany i przekazany dalej.

Jeśli zdecydujesz się na podarowanie ikony, możesz być pewien, że wywołasz niewiarygodne emocje u obdarowanej osoby. Nie wahaj się więc i spraw, by Twój prezent był naprawdę wyjątkowy!

Jeżeli chcesz zamówić ikonę napisz lub zadzwoń do mnie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sztuce ikon lub odkrywać kolejne piękne dzieła, zapraszam Cię do obserwowania mojej strony oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE. Dołącz do NEWSLETTERa.

Przewijanie do góry